ПРО ФІРМУ

Фермерське Господарство «РАНЕТ» успішно працює на аграрному ринку Закарпаття вже понад 10 років. Усі ці роки наші зусилля були спрямовані на модернізацію процесу садівництва та послідовне впровадження найсучасніших технологій з ведення справжнього еко-садівництва за європейськими стандартами поблизу Словацького кордону, в с.Тарнівці Ужгородського району на площі 57,72 га.

Сьогодні ми є лідерами серед аграріїв краю щодо розбудови сучасних інфраструктурних об’єктів і зведення нових виробничих потужностей, які дозволяють якісно і безпечно зберігати наші яблучка в міжсезоння. Базовою основою ФГ «Ранет» є наявність холодильного плодосховища для зберігання фруктів в регульованому газовому середовищі (РГС) з наступною розфасовкою продукції в картонну тару та її зручне відвантаження на автомобільний транспорт. Також наш сад частково обладнаний захисною системою від градобою «Анти-град».

За весь час свого існування колектив нашого Господарства створював і підтримує гарний та позитивний імідж кращих фермерів Закарпаття,адже стандартами та пріоритетом нашої діяльності є вирощування екологічної та корисної продукції.

Нашою перевагою є кропітка праця у вирощуванні елітних сортів яблук, смак яких є довершеним як за рахунок карпатського сонця, так і щоденного крапельного зрошення.

Пріорітетним у роботі господарства модернізація процесу садівництва та послідовне впровадження найсучасніших технологій з ведення справжнього еко-садівництва за європейськими стандартами.

Технологічний процес забезпечують провідні європейські спеціалісти з Голандії, що дозволяє отримувати максимально якісну продукцію.

Господарство має власну метеостанцію, що дозволяє проводити постійний моніторинг як за погодними умовами, так і за розвитком основних хвороб яблуні та її шкідників. Це в свою чергу зводить до мінімуму кількість обробок пестицидами.

У нас завжди - прийнятні ціни!
Куштуй справжні еко-фрукти!
Купуй еко-яблуко на будь-який смак!
Для здоров'я - на здоров'я!

Сорти яблук: Айдаред - Бреберн - Гала – Голден- Гренні Сміт – Джонаголд - Ред Йонапринц – Фуджі- Чемпіон